Profesjonalny odtłuszczacz – to skuteczny środek czyszczący, który usuwa bez problemu tłuszcz z blatów kuchennych, powierzchni roboczych, okapów, ścian i płytek. Skuteczny odtłuszczacz to środek czyszczący dla profesjonalistów branży gastronomicznej, małych barów, a także gospodyń domowych. Usuwanie tłuszczu z kuchni nie musi być trudne. Wystarczy wybrać odpowiedni płyn do odtłuszczania powierzchni. Jaki? Odpowiemy w tekście.

Jeśli jesteś profesjonalistą, działającym w gastronomii, doskonale wiesz, że zachowanie czystości jest Twoim bezwzględnym obowiązkiem. Wszelakie zanieczyszczenia mogą być źródłem zarazków. Tłuste plamy przyciągają owady, przykleja się do nich kurz. Tłuszcz jest też łatwopalny i śliski. Jeśli jesteś profesjonalistą, wiesz, jak cenny jest Twój czas. Nie chcesz spędzać kolejnych godzin na usuwaniu brudu. Efektywny odtłuszczacz do kuchni pomoże Ci skutecznie i szybko oczyścić wszystkie urządzenia kuchenne. Musisz wybrać środek, który będzie bezpieczny dla wszystkich powierzchni, z jakich korzystasz w pracy. Środek musi być skuteczny, ale nie może być agresywny dla powierzchni pokrytych teflonem (np. płyt grzejnych), grzejnych płyt ceramicznych, blach piecyków, blatów czy też stołów roboczych, wykonanych ze stali.

Skuteczny odtłuszczacz przyda się także w każdej kuchni domowej. Wiele osób lubi gotować. Ale nikt nie chce spędzać mnóstwa czasu na czyszczeniu blatów, piekarnika, wnętrza kuchenki mikrofalowej, czy też kafelków. Skuteczny odtłuszczacz pomoże Ci szybko i sprawnie usunąć wszelakiego typu tłuste plamy. Także te na podłodze, do których szybko lepi się kurz. Wybierając odtłuszczacz także musisz zwrócić uwagę na to, aby był bezpieczny dla Twojej kuchni. To, że chcesz usunąć tłuste plamy, nie oznacza, że chcesz zniszczyć delikatne blaty albo drogą armaturę.

Skąd bierze się tłuszcz w kuchni?

Tłuszcz w kuchni jest przede wszystkim skutkiem smażenia i pieczenia potraw. Zwłaszcza tłustych, smażonych na tłuszczu, a zwłaszcza w głębokim tłuszczu. Także pieczenie w piekarniku i korzystanie z różnej maści piecyków oraz kuchenek mikrofalowych sprawia, że na ich ściankach osadza się tłuszcz. Gotowanie bez pokrywek przyspiesza osadzanie się tłuszczu, na skutek emisji pary z cząsteczkami tłuszczu.
Czy stosowanie zamkniętych urządzeń zapobiega osadzaniu się tłuszczu? Niestety, nie. Przykładem mogą być zamknięte frytkownice. W ich przypadku nawet filtr nie jest w stanie powstrzymać pary wodnej, zawierającej mikroskopijne cząsteczki tłuszczu.
Czy stosowanie domowych albo profesjonalnych systemów wentylacji kuchennej zapobiega osadzaniu się tłuszczu z pary? Częściowo tak. Jednak w tym przypadku tłuszcz osadza się na okapach. I znów potrzebny jest środek, który pomoże je wyczyścić.

Tłuszcz w kuchniach, barach i innych miejscach, gdzie przygotowane są potrawy, może też znaleźć się z innych powodów niż para, smażenie albo pieczenie. Wystarczy chwila nieostrożności.

 

Erla Degri – skuteczny płyn do odtłuszczania powierzchni – do domu i dla profesjonalistów

Erla Degri to skuteczny odtłuszczacz do wszelakiego typy powierzchni, o przyjemnym, cytrynowym zapachu. Środek zawiera odpowiednio dobrane substancje czynne (rozpuszczalniki), które bez żadnego problemu usuwają tłuszcz, tłuste plamy i tłuste smugi oraz zabrudzenia olejowe.
Składniki Erla Degri zostały dobrane tak, aby płyn do otłuszczania powierzchni był w pełni bezpieczny dla czyszczonych powierzchni.

 

Erla Degri możesz stosować do czyszczenia blatów kuchennych, okapów, stołów, ścian, płytek, mebli kuchennych, urządzeń gastronomicznych, piecyków i kuchenek mikrofalowych, a nawet odzieży kuchennej.

Płyn do odtłuszczania powierzchni kuchennych i gastronomicznych Erla Degri pakowany jest w butelkę o pojemności 750ml, z wygodnym atomizerem. Spryskaj tłuste plamy, odczekaj kilka chwil i zetrzyj powierzchnię ściereczką. Pamiętaj, żeby po czyszczeniu powierzchni mających bezpośredni kontakt z żywnością dodatkowo opłukać je wodą.
W przypadku bardzo silnych zabrudzeń i dużej ilości tłuszczu, możesz spryskać tłuste powierzchnie i plamy Erla Degri, a następnie zebrać rozpuszczony tłuszcz i zabrudzenia za pomocą ręczników papierowych.

  • ERLA DEGRI 750ml
    Odtłuszczacz kuchenny

Znajdź sklep
w okolicy

Skopiuj i wklej nazwę produktu do wyszukiwarki Google i znajdź w 3 sekundy sklep, który posiada go w swojej ofercie.

Uniwersalny i skuteczny odtłuszczacz do domowej kuchni

Gotowanie w domu to przyjemność. Ale wszystko ma swoje skutki uboczne. Jeśli korzystasz z patelni i smażysz coś na tłuszczu – z pewnością na piecyku zostaną plamy. A jeśli posiadasz płytę indukcyjną lub elektryczną, dobrze wiesz jak trudno utrzymać ją w czystości – przypalone plamy tłuszczu potrafią być zmorą w każdej kuchni.

Jeśli pieczesz coś w kuchence mikrofalowej albo w piecyku gazowym lub elektrycznym – tłuszcz osiądzie na metalowych ściankach. Plamy tłuszczu trzeba usuwać jak najszybciej, albowiem osadza się na nich tłuszcz, są powodem niemiłej woni a kiedy osiadły na gorących powierzchniach, zaczynają się palić. Doskonale to znasz, bo tak jest np. na spirali grzejnej Twojej kuchenki mikrofalowej.

Erla Degri pomoże Ci dotrzeć do wszystkich zakamarków i bezproblemowo usunąć tłuszcz oraz zadba o czystą i błyszczącą płytę indukcyjna.

 

Uniwersalny i skuteczny odtłuszczacz do restauracji

Jeśli pracujesz w kuchennej restauracji, doskonale wiesz, jak ważna jest skuteczna walka z tłuszczem. Erla Degri pomoże Ci usunąć tłuszcz z powierzchni roboczych, stołów roboczych, krajarek, blatów i terakoty.
Skuteczny odtłuszczacz zaoszczędzi mnóstwo czasu. Wypróbuj go w najbardziej zatłuszczonych miejscach, takich jak kuchenne okapy, wywietrzniki, podłoga, piecyki i otoczenie frytkownic.

 

Uniwersalny i skuteczny odtłuszczacz do małego baru

Jeśli w Twoim barze pieczesz cokolwiek na grillu albo w głębokim tłuszczu (np. korzystasz z frytkownicy), to wiesz, jak wiele tłuszczu osadza się każdego dnia na wszystkich powierzchniach. Dzięki Erla Degri oczyścić blaty, fronty megli, stół roboczy, grill, piecyk – i wiele innych powierzchni. Po zakończeniu dnia pracy wystarczy kilka minut, aby skutecznie usunąć tłuszcz i przygotować bar do kolejnego dnia pracy.

 

Uniwersalny i skuteczny odtłuszczacz do hotelowej restauracji

Nawet jeśli Twoja hotelowa restauracja tylko podgrzewa dania dostarczane z firm cateringowych, nie obejdzie się bez zanieczyszczeń, spowodowanych przez plamy tłuszczu. Nie chcesz mieć w swojej kuchni plam, zacieków i osadów. Nie chcesz też poświęcać dużo czasu na czyszczenie. Wypróbuj Erla Degri i zobacz, ile czasu możesz zaoszczędzić każdego dnia, równocześnie skutecznie usuwając tłuszcz z Twojej kuchni.

 

Uniwersalny i skuteczny odtłuszczacz dla firmy z branży spożywczej

W Twojej firmie muszą panować najwyższe standardy higieny. To nie tylko stosowanie się do przepisów. To także samodzielna dbałość o czystość, zapewnienie profesjonalnych warunków do pracy, a także bezpieczeństwa dla pracowników i klientów. Tłuste plamy mogą przyciągać owady i pasożyty, mogą się mnożyć na nich bakterie. Są też niebezpieczne z innego powodu. Są śliskie, a przez to mogą powodować różne niebezpieczeństwa, gdy są na podłodze. Podczas masowej produkcji nie możesz sobie pozwolić na stosowanie mało skutecznych środków. Potrzebny jest Ci jeden skuteczny środek, który rozpuści każdą plamę, osad albo zaciek.

 

Uniwersalny i skuteczny odtłuszczacz dla cateringu

Erla Degri to także skuteczny środek dla firm z branży cateringowej. Jeśli dbasz o najwyższy standard pracy i wysoki stopień bezpieczeństwa – musisz regularnie czyścić swoje miejsce pracy i pakowania posiłków. Erla Degri skutecznie Ci w tym pomoże.

To tylko przykłady wykorzystania środka. Doskonale wiemy, że skuteczny płyn do odtłuszczania powierzchni znajdzie więcej zastosowań. Jesteśmy pewni, że każdy, kto wypróbuje odtłuszczacz do kuchni Erla Degri, będzie zadowolony.